O sobie samym

szymon2

O sobie samym ….

…ciężko jest pisać. Jestem zaledwie człowiekiem, a może aż człowiekiem… nie mnie oceniać siebie samego. To co mogę napisać o sobie, to swoje pragnienia dotyczące tego co tutaj na tej stronie internetowej będę publikował. Będą to artykuły o charakterze filozoficznym. Czasami o zamkniętej formie, a czasami takie, które to będą prowokowały do dyskusji.
Nie jestem osobą wszechwiedzącą- na takie miano zasługują tylko Bogowie. Często natomiast ciekawi mnie światopogląd ludzi na tematy, które przyjmowane są jako tabu: śmierć, morderstwa czy krwawe obiaty (będą tutaj poruszane).
Mam także nadzieję, że będziecie czuć się tutaj swobodnie na tyle, by nie przejmować się złośliwymi docinkami innych współrozmówców (to tylko świadczy o ich poziomie wypowiedzi).

A czego będę wymagać? Na pewno podczas rozmów, których tematy mają podłoże historyczne, będę prosił o weryfikację źródła. Rozmowy poruszane w kontekście wiary  niekoniecznie będą wymagać takich źródeł. Wyzwiska i obrażanie nie są tu na porządku dziennym i osoba taka będzie bardzo szybko blokowana i wydalana z rozmowy, nawet jeżeli jej wcześniejsze wypowiedzi były dość wartościowe.

Kim jestem?
Jestem  Żercą Gromady MIR z województwa Śląskiego, która to jest współzałożycielem Związku Wyznaniowego Rodzimowierców Polskich RÓD. Pracuję i mieszkam w Dąbrowie Górniczej i tutaj, jak i w okolicach mojego miasta prowadzę obrzędy cyklu rocznego, oraz rytuały przejścia takie jak postrzyżyny, zapleciny, swaćba, czy tryzna. Podtrzymuję pradawne tradycje w domu, jak i poza nim, będąc dumny z dziedzictwa jakie zostało mi dane rodząc się na tej pięknej ziemi, która nazywa się Polską.
Poszerzam swoją wiedzę na temat Słowian, chociaż temat jest bardzo rozległy to mam nadzieje ,że do końca mojego życia dowiem się dość dużo i choć trochę dzięki temu głód wiedzy zostanie zaspokojony. Plany moje na przyszłość są wielkie, ale wiem że jeżeli się uprę to wszystkie spełnię.

Tyle o mnie, resztę dowiecie się już z tekstów, które dla Was szykuję.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: